Аксесуари для електромобілів з Китаю

У вас є питання? Задайте його нам!
Ваше ПІБ
Ваш номер телефону
Ваше запитання
Як із Вами зручніше зв'язатися?
Контакти
Адреса: ТЦ City Center, проспект Небесної Сотні, 2, Одеса
Телефон: +38 (063) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 20.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТРЦ River Mall (-2 поверх), Дніпровська набережна, 12, Київ
Телефон: +38 (097) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 22.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТРЦ Victoria Gardens (2 поверх), вул. Кульпарківська, 226А, Львів
Телефон: +38 (050) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 21.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТЦ Караван (1 поверх), вул. Нижньодніпровська, 17, Дніпро.
Телефон: +38 (093) 996 99 44
Час работи: 10:00-20:00 щодня без вихідних
Як дістатися

Аксесуари для електрокарів з Китаю тільки в Ncars

Аксесуари для електромобілів – це корисні дрібнички та пристрої, що підвищують комфорт від експлуатації авто. За допомогою аксесуарів можна не тільки додати родзинку у власне авто, а й навіть розширити його можливості: додати нові функції медіа, збільшити кількість місць для зберігання речей у салоні тощо. 

Для екстер’єра та більше

Умовно автомобільні аксесуари можна поділити на 2 категорії: для салону та для екстер’єру. Як можна зрозуміти з назви, аксесуари з другої категорії зосереджені на кузові авто. Здебільшого це функціональні речі з обмеженим терміном служби – вони швидко зношуються та можуть загубитися під час їзди. Гарні приклади:

 • Дефлектори капота та дверей;

 • Бризковики;

 • Ковпаки на колеса;

 • Накладки арок.

Бризковик є одним з найфункціональніших аксесуарів для електромобіля. Він захищає зону арок та днище авто від вологи, бруду, піску та дрібних каменів з дороги. Зазвичай вони продаються у вигляді готових до монтажу комплектів з 4 бризковиків. Комплект сумісний з обмеженим рядом авто, а іноді однією моделлю. Проте проблем з їх сумісністю не виникатиме. Вибір практичних водіїв: комплект для догляду за кузовом авто. До комплекту входять кілька засобів для чищення та м'яка ганчірка. Доповнити такий набір можна щітками для чищення тканини та засобами для догляду за шкіряним оздобленням салону.

Для комфорту водія та пасажирів

На вашу думку, які аксесуари для електромобілів з Китаю мають найбільший попит? Звичайно ж різні дрібниці в салон: ароматизатори, тримачі, декоративні накладки, захисні та декоративні плівки. В асортименті Ncars ви можете знайти й вельми цікаві аксесуари. Мікрофон, щоб співати караоке під час довгих зупинок? Чимало китайських електрокарів підтримують функцію караоке, тож додатковий мікрофон не буде зайвим. У країнах Азії караоке дуже люблять, тож не дивуйтеся наявності такої опції в авто. Призначень аксесуарів для салону багато:

 • Поліпшення зовнішнього вигляду салону;

 • Захист елементів салону від появи подряпин;

 • Ароматизація та створення приємної атмосфери в авто;

 • Збільшення кількості місць для зберігання речей;

 • Розширення можливостей штатних систем авто. 

Аксесуари в салон дозволять персоналізувати свій авто та підвищити рівень комфорту. Простецька, але дуже корисна річ: протисонцева шторка для панорамного даху. Гарний подарунок для власників Zeekr 001. 

Надійний захист дисплеїв та не тільки

Поширений страх власників сучасних електрокарів: пошкодити центральний дисплей або цифрову панель приладів. Захисне скло для екранів на автомобіль дозволить захистити крихкі елементи салону від подряпин. Наклеїти скло дуже просто. Для цього достатньо знежирити дисплей і далі діяти відповідно до інструкції з комплекту скла. Робота займає кілька хвилин. За допомогою скла та плівки також можна захистити:

 • Декоративні елементи салону із глянцевого пластику;

 • Механічні кнопки та перемикачі;

 • Додаткові екрани у салоні;

 • Торпедо та дверні карти. 

Це простий та елегантний спосіб зберегти первозданний вигляд тих елементів салону, з якими частіше за інших взаємодіє водій та пасажири. А ще за допомогою плівок та скел можна додати родзинку у зовнішність салону. 

Більше розваг, краща мультимедіа

На жаль, більшість китайських виробників мають складні відносини із західними розробниками програмного забезпечення. Майже всі електромобілі китайської збірки не підтримують навіть оболонку Android. Але тільки якщо автомобіль має штатне оснащення. Адаптери CarPlay та Android Auto дають змогу користуватися можливостями обох систем. Слухайте улюблену музику, дивіться відео та кіно на довгих стоянках або розважайте себе іграми, не обмежуючись однією цифровою екосистемою. 

Автомобільна ароматерапія

Створюйте затишну атмосферу в салоні за допомогою ароматизаторів. Запахи цитрусових відмінно тонізують, а ялина допомагає відпочити після довгої та складної поїздки. Ароматизатори у машину – це чудовий аксесуар, що оцінить водій та його пасажири. Існують десятки різновидів ароматизаторів. Серед найпоширеніших:

 • Дифузори та спреї. Різні за принципом роботи, але дуже схожі за кінцевим ефектом ароматизатора;

 • Підвісний ароматизатор. Практична та доступна “пахучка”, яку можна повісити на центральне дзеркало або встановити на дефлектор кліматичної системи;

 • Змінний картридж. За фактом це невеликий бокс, у якому міститься ароматизатор. Під’єднується до кліматичної системи та розташовується біля фільтру салону. 

На нашу думку, найбільш практичними ароматизаторами є змінні картриджі. Ними легко користуватися: водію достатньо зняти заводську плівку з картриджа та під’єднати його до штатної клімат-системи. Інтенсивність ароматів можна регулювати через центральний дисплей у салоні. Кліматичні системи деяких електромобілів проєктували з оглядом на подальше використання фірмових арома-картриджів. Чудовий приклад: BYD Song Plus, що має 3 роз'єми під картриджі прямо під центральним дисплеєм. 

Захист та стиль в одному флаконі

Втомилися від пилу та бруду в салоні? Автомобільні килимки допомагають підтримувати простоту та надають внутрішньому оформленню авто особливу нотку. Залежно від місця установки розрізняють:

 • Килимки у салон. Зазвичай йдуть комплектом на весь салон, рідше на один ряд;

 • Килимки у багажник. Великі килимки, що майже повністю закривають підлогу багажного відділення.

Залежно від матеріалу килимки бувають гумовими, поліуретановими та текстильними. Існує ще багато підтипів, проте важливо знати два факти про автомобільні килимки. Перший факт: текстильні килимки швидко всмоктують вологу. Це може стати проблемою взимку та у сезон дощів. Другий факт: вироби з гуми фактично є розхідниками, адже вони зношуються протягом двох-трьох років. Але можуть накопичити пил та вологу немов чаша. Водію достатньо витрусити такий килимок і поставити на місце. Але за практичність доводиться платити скромною зовнішністю – вироби з текстилю набагато яскравіші та краще передають дух автомобіля.