03.01.2023 1763

BYD Auto обігнала Tesla

~ 4 хв.

BYD AUTO ОБІГНАЛА TESLA ТА СТАЛА СВІТОВИМ ЛІДЕРОМ З ПРОДАЖІВ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ В 2022 РОЦІ. FOCUS2MOVE ОГОЛОСИЛИ РЕЙТИНГ НАЙУСПІШНІШИХ АВТОВИРОБНИКІВ.
 

В ньому китайська електромобільна компанія BYD зайняла 13-те місце, піднявшись на 9 позицій. Продажі компанії виросли на 165% за рік, що дозволило обігнати головного конкурента - Tesla. Американська компанія зайняла 15 місце (+55,8%).

BYD стала світовим лідером серед виробників електромобілів. Амбіційна компанія останні роки показує значний ріст продажів. Важливо зазначити, що BYD додатково виробляє гібриди, а Tesla спеціалізується лише на електрокарах. 

 

В китайській компанії вже тестують модель кросовера, що з'явиться в 2024 році. За попередніми даними одна версія моделі буде повністю електрична, а інша — гібридна. 

 

Авто матиме розширені колісні арки та запасне колесо на багажних дверях. Ймовірно, «ніс» кросовера прикрасить широкі радіаторні або фальшрадіаторні решітки. Ще одна особливість стилю електромобіля BYD – головна оптика, що складається з кількох розділених по вертикалі блоків.

Електрокросовер буде схожий на класичний позашляховик Land Rover. Високо піднятий над землею кутастий кузов з практично рівною передньою і задньою частиною, горизонтальний дах і такий же горизонтальний капот.

Прототипи майбутньої серійної моделі помітили в одному з китайських мегаполісів.