07.06.2023 1061

Електромобіль Geely G6 - бюджетний китайський електрокар із запасом ходу 600 км.

~ 8 хв.

КОМПАНІЯ GEELY ДАЛЕКО НЕ НОВАЧОК НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ. ВЖЕ БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ GEELY КОНКУРУЮТЬ З ІНШИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ АВТОПРОМУ НА ДОРОГАХ УКРАЇНИ.

Модельний ряд автомобілів Geely щорічно поповнюється новими перлинами. Однак цього року українських автолюбителів чекає щось зовсім нове, адже компанія представила свій новий електромобіль Geely G6.

Електромобілі з Китаю стали дуже популярними в останні роки. Оптимальне співвідношення ціни та якості робить авто від Geely та інших виробників привабливими. Ще однією особливістю електромобілів від виробника, звісно, є низькі витрати на обслуговування. Додайте сюди комфорт, який пропонує седан, та впізнаваний стиль у вигляді іншої, не менш популярної моделі Geometry A, і отримаєте буквально ідеальне авто.

ПЕРЕВАГИ GEELY G6 ТА ЧИМ ВАС МОЖЕ ЗДИВУВАТИ АВТОМОБІЛЬ

У сфері електромобілів, щоб зайняти своє місце на ринку, кожній моделі необхідно принаймні здивувати спільноту. Точно таку мету поставили перед собою інженери, які створювали Geely G6. Зовнішньо електрокар нагадує класичний седан з ухилом до мінімалізму. Проте дизайн G6 відрізняється від конкурентів, машина має футуристичний зовнішній вигляд, який сприймається не як щось пусте, а як щось з майбутнього.

 

Вишуканий і при цьому мінімалістичний дизайн поєднується з серйозними характеристиками, які пропонує ця новинка. Електромобіль Geely G6 може похвалитися швидким розгоном до 100 км/год всього за 6.9 секунди, що є оптимальним показником прискорення для комфортного пересування по шосе. Здивує вас і запас ходу, оскільки в найдоступнішій моделі відстань, яку ви можете подолати на одному заряді батареї, сягає 480 кілометрів. Додайте до вищезазначеного технологічний салон та керування всіма функціями авто за допомогою Harmony OS, і ви отримаєте ідеальний бюджетний електромобіль майбутнього.

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ НОВИНКИ

Автомобілі китайських виробників багато чим відрізняються від звичних нам моделей авто. Варто зауважити, що китайський покупець значно вибагливіший до різноманітних функцій авто та можливості керування ними однією рукою. Така вибагливість робить електромобілі з Китаю чимось неймовірним для українського ринку, адже такі моделі, як Geely G6, є інтуїтивно зрозумілими та не змушують вас відчувати дискомфорт навіть якщо ви керуєте електрокаром вперше.

Для зручності керування конструктори передбачили в салоні повністю сенсорну панель приладів, з якої ви можете керувати всіма процесами, що відбуваються в авто. Також Geely G6 підтримує Android Auto та Apple CarPlay, що дозволяє синхронізувати ваші гаджети з автомобілем без будь-яких проблем. Додатковим плюсом моделі є двозонний клімат-контроль та швидка зарядка авто, яка займає всього 30 хвилин.

 

 

Завдяки досвіду автовиробника, Geely G6 став моделлю, яка здатна скласти конкуренцію як іншим доступним електрокарам з Китаю, так і більш серйозним конкурентам з німецького автоконцерну. Поєднання доступності, зручності та серйозного запасу ходу роблять Geely G6 оптимальним рішенням для сучасних автолюбителів, тому не дивно, що ці автомобілі користуються великим попитом в Україні.

ДЕ ПРИДБАТИ GEELY G6

Можливість придбати Geely G6 в Україні з'явилася зовсім недавно, і компанія NCars є однією з тих, хто готовий запропонувати вам вигідну пропозицію. Дізнайтеся більше про можливість цю модель та інші електромобілі з Китаю за вигідною ціною на нашому веб-сайті.