03.01.2023 1135

Гіперкар Battista встановив рекорди швидкості

~ 8 хв.

AUTOMOBILI PININFARINA ВСТАНОВЛЮЮТЬ НОВІ РЕКОРДИ ШВИДКОСТІ СЕРЕД ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТОМОБІЛЕЙ. НА ДУБАЙСЬКОМУ АВТОДРОМІ ГІПЕРКАР BATTISTA ВСТАНОВИВ ДЕКІЛЬКА СВІТОВИХ РЕКОРДІВ, ПЕРЕВЕРШИВШИ РЕЗУЛЬТАТИ БОЛІДІВ ФОРМУЛИ-1.

Повністю електричний Battista - найпотужніший з будь-коли створених італійських автомобілів. Унікальні технологія керування запуском повністю електричного Battista сприяють таким показникам пришвидшення: розгін до 100 км/год за 1,86 секунди, до 200 км/год за 4.75 сек, зупинка 100-0 км/год за 31 метр - світовий рекорд для електромобіля.

 

Також модель побила світовий рекорд за запасом ходу серед електричних авто, проїхавши без підзарядки 483 км за комбінованою технікою EPA.

"Я ПИШАЮСЯ ТИМ, ЩО НАШ НОВИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ HYPER GT ВИКОНУЄ ОБІЦЯНКИ, ЯКІ МИ ДАЛИ, КОЛИ СКЛАДАЛИ ПЛАН РОЗРОБКИ. У BATTISTA МИ ДОСЯГЛИ ПРОДУКТИВНОСТІ, ЩО ПЕРЕВИЩУЄ НАШІ ПОЧАТКОВІ, ЕКСТРЕМАЛЬНІ ЦІЛІ."

Прокоментував директор з продуктів та інженерних розробок Automobili Pininfarina Паоло Деллача.

Ідеально оптимізований розподіл ваги та низький центр тяжіння лежать в основі цього результату. Поєднання індивідуального шасі та налаштування підвіски, шин, перевірених протягом багатьох тисяч тестових миль, та чотиримоторного вектора крутного моменту, що забезпечує безпрецедентну потужність, дозволяє Battista бути найшвидшим автомобілем у світі, дозволеним для експлуатації на дорогах.

Неймовірний технічний пакет Battista включає вуглецево-керамічну гальмівну систему, яка допомагає італійському Hyper GT стати найшвидшим електромобілем у світі. Наші вимогливі клієнти тут, в ОАЕ, були приголомшені враженнями від водіння Battista, яке так само захоплює дух, як і його відзначений дизайном нагородам.

Кожен Battista є результатом більш ніж 1250 годин майстерності в Камбіано (Італія), де буде випущено не більше 150 екземплярів. Лише зі 128 мільйонами можливих комбінацій інтер'єру новий Hyper GT обіцяє новий рівень індивідуального пошиття. Клієнти можуть вибирати з майже необмежених рівнів колірних схем та оздоблення салону, на додаток до поєднань кольорів кузова з індивідуальними деталями та ексклюзивними алюмінієвими прикрасами для екстер'єру та дизайном легкосплавних дисків.

BATTISTA МАЄ УНІКАЛЬНИЙ ЗВУКОВИЙ ЛАНДШАФТ SUONO PURO, ЯКИЙ ДОПОВНЮЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ВОДІННЯ ТА МОЖЕ БУТИ ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДНОГО З П'ЯТИ РЕЖИМІВ ВОДІННЯ – PURA, CALMA, ENERGICA, FURIOSA ТА CARATTERE. ЦІ РІЗНІ РЕЖИМИ НАДАЮТЬ BATTISTA УНІКАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР, ЗМІНЮЮЧИ ДОСВІД ЗАЛЕЖНО ВІД УПОДОБАНЬ ВОДІЯ.