21.06.2023 708

GAC Aion Y – китайський високотехнологічний електромобіль для молоді

~ 6 хв.

ОДНИМ З ОСНОВНИХ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОКАРІВ СЬОГОДНІ Є МОЛОДЬ. ДИВЛЯЧИСЬ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ, МОЖНА ДІЙТИ ДО ВИСНОВКУ, ЩО ТАМТЕШНІ ВИРОБНИКИ ЦЕ ЧУДОВО РОЗУМІЮТЬ І ТОМУ СТВОРЮЮТЬ ДИЗАЙНИ, ЯКІ ПОВИННІ СПОДОБАТИСЯ САМЕ КОР АУДИТОРІЇ - МОЛОДІ. ОДНАК ДЕЯКІ ВИРОБНИКИ РОБЛЯТЬ БІЛЬШ РАДИКАЛЬНІ КРОКИ У ЦЬОМУ НАПРЯМКУ. САМЕ ТАКИМ ЧИНОМ НА РИНКУ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ GAC З КИТАЮ ТА МОДЕЛІ, ТАКІ ЯК AION Y.

GAC Aion Y - це нова модель від вже відомого виробника, яка пропонує альтернативний погляд на дизайн автомобіля. Завдяки футуристичному оформленню та новітньому технологічному оснащенню, його вже прозвали ідеальним авто для молоді. Однак, чи так це насправді? Чим крім ефектного зовнішнього вигляду GAC Aion Y може здивувати саме вас? Про це ми й поговоримо далі.

СТИЛЬ GAC AION Y: ЧИМ МОДЕЛЬ ВИРІЗНЯЄТЬСЯ СЕРЕД ІНШИХ ТА ЧИ МАЄ AION Y ТУЗИ В РУКАВІ?

Для того, щоб сподобатися сучасному автолюбителю, модель повинна не просто відповідати сучасним трендам, вона має випереджати їх. Саме з такими думками дизайнери взялися за створення GAC Aion Y. Автомобіль отримав нетипові кольорові акценти, а також широку колісну базу, що пішло на користь його зовнішньому вигляду. Серед цікавинок варто відзначити 100% регуляцію сидінь. Завдяки цій функції у власника є можливість скласти сидіння повністю, тим самим створивши цілісний та рівний простір по всьому салону. Така можливість не тільки додає GAC Aion Y шарму, але й робить електрокар чудовим рішенням для мандрівок.

Не дивлячись на яскравий дизайн, зовнішня обгортка, це не єдине, над чим працювала компанія GAC. Електромобілі GAC з Китаю завжди вирізнялися серед інших своєю технологічністю, але нова модель затьмарила всі попередні. Серед корисних функцій, про які точно варто згадати, є вдосконалений пакет допомоги водієві ADAS, в комплект якого увійшла функція екстреного гальмування, допомоги для утримання авто у смузі, функція розпізнавання дорожніх знаків та помічник паркування який значно полегшує цю процедуру.

ПІДБИВАЮЧИ ПІДСУМКИ: ЧИ МОЖНА НАЗВАТИ AION Y ЕТАЛОНОМ АВТОМОБІЛІВ ДЛЯ МОЛОДІ?

Створюючи нову модель, виробник звернув увагу на сучасні тренди та потреби молодих водіїв, і спробував запропонувати відповідне рішення. У результаті на ринок вийшла модель Aion Y, яка не тільки має ефектний вигляд, але й здатна допомогти вам у критичній ситуації. Поєднання сміливого дизайну з високими технологіями дало свої результати, оскільки електромобіль GAC Aion Y наразі є не тільки однією з найбільш технологічних моделей, але й однією з найбільш доступних. Придбати новинку від китайського виробника GAC Aion Y ви зможете в Ncars за ціною від 25,800$.