04.01.2023 1567

Hyundai IONIQ 5 визнали Всесвітнім автомобілем року 2022

~ 7 хв.

HYUNDAI IONIQ 5 НА ПРЕСТИЖНІЙ ПРЕМІЇ WORLD CAR AWARDS 2022 ОТРИМАВ ВИЗНАННЯ ВСЕСВІТНЬОГО АВТОМОБІЛЯ РОКУ. ОКРІМ ОСНОВНОЇ НОМІНАЦІЇ IONIQ 5 ОТРИМАВ ЗВАННЯ – “ЕЛЕКТРИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ РОКУ” ТА “АВТОМОБІЛЬНИЙ ДИЗАЙН РОКУ”.

Всесвітній автомобіль року (англ. World Car of the Year) — міжнародна нагорода в галузі автомобілебудування, що присуджується групою професійних міжнародних автомобільних журналістів з більш ніж 20 країн світу. Конкурс був створений у 2003 році організацією World Car Awards (WCA) і проводиться щорічно, починаючи з січня 2004 року. Автомобілі, які беруть участь в боротьбі за звання всесвітнього автомобіля року, повинні продаватися щонайменше в п'яти країнах і як мінімум на двох континентах за станом на 1 січня того року, в рамках якого проводиться відбір.

Номіновані на премію World Perfomance Car транспортні засоби повинні відповідати таким вимогам:

1. Вироблятися в обсягах щонайменше 2000 одиниць на рік;

2. Бути явно зосередженим на продуктивності за загальним характером;

3. Бути проданим принаймні на двох основних ринках (Китай, Європа, Індія, Японія, Корея, Латинська Америка, США);

4. Бути проданим принаймні на двох окремих континентах з 01.01.2021 по 30.03.2022.

Журі конкурсу складається зі 102 автомобільних журналістів із 33 країн світу. IONIQ 5, який уже здобув численні міжнародні нагороди, виграв конкуренцію в інших 27 моделей. 

 “ДЛЯ НАС ВЕЛИКА ЧЕСТЬ ОТРИМАТИ ЦІ ПРЕСТИЖНІ НАГОРОДИ, ЯКІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ТАЛАНТ І НАПОЛЕГЛИВУ ПРАЦЮ ВСІХ СПІВРОБІТНИКІВ І БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ HYUNDAI MOTOR COMPANY. НАШЕ БАЧЕННЯ ПОЛЯГАЄ В ТОМУ, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОГРЕС ДЛЯ ЛЮДСТВА, І ВИЗНАННЯ НАШОГО ПІДХОДУ СПРИЯЄ НАШИМ ПРАГНЕННЯМ ВТІЛИТИ ЦЕ БАЧЕННЯ В РЕАЛЬНІСТЬ.” 

Джехун Чанг, президент і генеральний директор Hyundai Motor Company

HYUNDAI MOTOR ПЛАНУЄ ПРЕДСТАВИТИ 17 НОВИХ МОДЕЛЕЙ ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ, ВКЛЮЧАЮЧИ МОДЕЛІ ПРЕМІАЛЬНОГО БРЕНДУ GENESIS ТА ЗБІЛЬШИТИ ПРОДАЖІ ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ ДО 1,87 МІЛЬЙОНА ОДИНИЦЬ ДО 2030 РОКУ.

“IONIQ 5 ДОПОМІГ НАМ РЕАЛІЗУВАТИ НОВІ ПІДХОДИ В АВТОМОБІЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ, ЩО ВЖЕ ЗМІНИЛИ ПРАВИЛА ГРИ. ЦЕЙ НАДЗВИЧАЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ СТАВ МОЖЛИВИМ ЗАВДЯКИ ПРИСТРАСТІ ТА ЗУСИЛЛЯМ ДИЗАЙНЕРІВ ТА ІНЖЕНЕРІВ, ЯКІ РОЗШИРИЛИ МЕЖІ МОЖЛИВОГО В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.”

Санг Юп Лі, виконавчий віцепрезидент і керівник глобального центру дизайну Hyundai

З моменту свого глобального запуску минулого року IONIQ 5 отримав престижні міжнародні нагороди:

  • Електричний кросовер року в Україні;

  • Німецький автомобіль року;

  • Автомобіль року у Великобританії;

  • Автомобіль року за версією видання Auto Express;

  • Електричний автомобіль року за версією Auto Bild. 

Модель також посіла перше місце на першому в історії премії “Найкращі автомобілі року 2021/2022”.

Щоб стати претендентом на звання Всесвітнього автомобіля року, модель має випускатися щонайменше у кількості 10 000 одиниць на рік, за ціною нижче рівня розкоші на первинних ринках, і бути в наявності щонайменше на двох глобальних ринках різних континентів. Минулого року цю нагороду отримав Volkswagen ID.4.

ЗА WORLD CAR AWARD 2023 МИ ВЖЕ СЛІДКУЄМО. НОМІНОВАНІ НА ПРЕМІЇ PORSCHE GT3 RS ТА MERCEDES-BENZ EQB, TOYOTA BZ4X ТА GENESIS GV 60, CADILLAC LYRIQ AND RANGE ROVER. ПЕРЕМОЖЦІ БУДУТЬ ОГОЛОШЕНІ НА НЬЮ-ЙОРКСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ САЛОНІ В СЕРЕДУ, 5 КВІТНЯ 2023 РОКУ.