21.12.2022 748

«Народний електромобіль» від запорізької компанії ІНФОКОМ ЛТД

~ 5 хв.

ЗАПОРІЗЬКА КОМПАНІЯ ІНФОКОМ ЛТД СПІЛЬНО З КОМПАНІЄЮ-ВИРОБНИКОМ ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ UGV CHARGERS ПРАЦЮЮТЬ НАД РОЗРОБКОЮ «НАРОДНОГО ЕЛЕКТРОАВТОМОБІЛЯ» ЗІ ШВИДКОЮ ЗАМІНОЮ АКУМУЛЯТОРІВ ЧЕРЕЗ ЗНІМНІ КЕЙСИ.

Українська компанія представила концепт майбутнього електромобіля. Це — авто А-класу, в багажнику якого знаходяться змінні акумуляторні батареї. 

ТАКОЖ З ЛИСТОПАДА 2022 З ПОЧАТКОМ БЛЕКАУТІВ В УКРАЇНІ ІНФОКОМ ЛТД ПРОПОНУЄ СВОЇМ ЗАМОВНИКАМ ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ GAPPA

Електростанції Gappa мають широку лінійку потужностей: від 15 до 200 кВт. Оснащенні системою керування з відстеженням: напруги, температури двигуна, тиск масла, частоту та кількість палива у баку. Після роботи генератора, система вмикає охолодження двигуна, самостійно заряджає акумулятори, а вбудований обігрівач зберігає тепло двигуна взимку.

ЇХ ПРИЗНАЧЕННЯ:

  • використання як аварійного джерела живлення;

  • енергопостачання для постійних споживачів;

  • постійного постачання електроенергії (первинне джерело живлення зі змінним навантаженням та базове – на необмежений час).

Дизельні генератори Gappa застосовуються для резервного та постійного електроживлення обладнання на промпідприємствах, цехах, офісах та будь-яких місцях, де відсутня електромережа або можливі перебої в енергопостачанні.

 

Компанія ІНФОКОМ ЛТД займається автоматизацією та розробкою безпілотних роботизованих платформ. Вона працює з 1993 року. Сьогодні штат співробітників компанії становить 170 осіб, які працюють у 7 департаментах. Власник компанії — підприємець Едуард Троценко.