07.08.2023 346

Керівник Huawei анонсував новий сідан. Спільна розробка з Chery?

~ 2 хв.

Перше повністю електричне купе від Zhixuan, автомобільного підрозділу компанії Huawei, оснастять операційною системою HarmonyOS 4. Це нова мобільна ОС. Huawei розробили її після того, як кілька років тому їй заборонили використовувати Android. Останню версію операційки представили 4 серпня на конференції розробників Huawei HDC 2023.

 

Річард Ю з Huawei пообіцяв нам неймовірні враження від дизайну. Офіційний анонс нового купе буде в цьому кварталі. Жодних додаткових подробиць Ю не повідомив.

 

Пограємо в детективів. На передній частині моделі – напис LUXEED. Ймовірно, це назва бренду нового купе. Про нього нічого не відомо, проте деякі блогери на Weibo припустили, що це спільна робота Huawei та Chery. Слово Luxeed, можливо, розшифровується як Luxury Exceed. А Exceed – суббренд компанії Chery.

 

Що ми знаємо про співпрацю Huawei з автомобільними компаніями? Досі їхнім єдиним спільним брендом був AITO. Але 1 серпня Го Мінчі, аналітик TF International Securities, повідомив, що Huawei та JAC спільно розробляють мінівен вартістю $139 тисяч. За словами пана Го, серійне виробництво цієї моделі почнеться в II кварталі 2024 р., а обсяг постачань у перший рік складе 50000 одиниць.