01.03.2024 2053

Оновлення Zeekr 001: як з гарної моделі зробили ідеальний електромобіль 2024 року

~ 12 хв.

ДОВГООЧІКУВАНА ПОДІЯ ДЛЯ ВСІХ ФАНАТІВ МАРКИ ZEEKR. ЛЕГЕНДАРНИЙ "НУЛЬ-НУЛЬ-ПЕРШИЙ" ОНОВИВСЯ ДО 2024 МОДЕЛЬНОГО РОКУ. 

Зовні та всередині все ніби як завжди, але ми радимо краще придивитися до цього електрокара. Він отримав свіжий дизайн, нове технічне оснащення, додаткові опції комфорту та ще багато дрібних змін. Серед головного:

 • Нові батареї та електромотори;

 • Спортивна зовнішність як у версії FR;

 • Покращена навігація за допомогою лідара;

 • Перехід на платформу з робочою напругою 800 вольтів.

Більше динаміки та драйву, вища енергоефективність – так мав би звучати девіз інженерної команди Zeekr 001 2024. Хочете дізнатися більше про нововведення? Пристібніть ремні, адже ми стартуємо прямо зараз.

КОРОТКО ПРО ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА КОМПЛЕКТАЦІЇ

Тепер ліфтбек використовує 800-вольтову архітектуру на базі платформи SEA. Це дало змогу прискорити зарядку та підвищити струмовіддачу. А головне: батареї мають ще кращий захист від перегріву. Стосовно батарей! Тепер ліфтбек оснащують однією з двох батарей:

 • LFP ємністю 95 кВт;

 • Потрійна літієва ємністю 100 кВт.

Виробник почав використовувати LFP-батареї зовсім недавно. Вони служать довше за потрійні та не бояться розрядок "в нуль", але забезпечують трохи менший запас ходу. Ліфтбек вирішили оснастити кращою LFP-батареєю на початок 2024 року: CATL Shenxing. Потрійну літієву батарею Qilin теж постачає ця корпорація. 

Базову версію з акумулятором на 86 кВт знімають з виробництва. Під замовлення доступно 5 комплектацій Zeekr 001 2024 з наступними запасами ходу:

 • WE Single Motor 100 kWh – 750 км;

 • WE Dual Motor 95 kWh – 675 км;

 • ME Dual Motor 100 kWh – 705 км;

 • YOU Dual Motor 100 kWh – 705 км;

 • YOU Z-Sport 100 kWh – 705 км.

Як і раніше, покупці можуть обирати між версіями з заднім чи повним приводом. Моторна гамма обмежена двома агрегатами. Базова задньопривідна версія оснащена 310-кіловатним електромотором. Повнопривідні версії доповнюються переднім електромотором потужністю 270 кВт. Підсумкова потужність становить 580 кВт або 789 к.с. – не автомобіль, а ракета!

Починаючи з комплектації ME Dual Motor 100 kWh ліфтбек оснащується адаптивною пневматичною підвіскою. Більше комфорту та кращий контроль дороги! А в спортивному YOU Z-Sport з'являються 22-дюймові колеса та гальма від Brembo. Цю версію створили саме для любителів активної їзди.

СПОРТИВНІ АКЦЕНТИ У ДИЗАЙНІ

Оновлений Zeekr 001 отримав унікальний зовнішній вигляд. Передній і задній бампери з характерними чорними вставками запозичили у версії FR.Однак це не все. Довжина автомобіля становить 4977 мм – на 7 мм довше за попередників. Версія актуального модельного року отримала "плавник" над лобовим склом - місце встановлення датчика LiDar. Це потужний інструмент цифрового зору автомобіля, завдяки якому безпілотні функції "нуль-нуль-першого" вийшли на новий рівень. Також з'явився новий дизайн дисків і зелена палітра кузова: колір Hunting Green як у Zeekr X.

БІЛЬШЕ РОЗКОШІ ТА КОМФОРТУ

Салон трохи освіжили та проапгрейдили. Інтер'єрних кольорів стало менше. З'явилася новинка: оливкова палітра салону. Дизайн дверних карт повністю переробили: менше пластику, більше шкіри наппа.Форму підлокітника змінили, а вставки з глянцевого вирішили позбутися.

Чудова новина для меломанів: тепер преміальна аудіосистема від Yamaha на 28 динаміків входить у базове оснащення автомобіля.Іншим важливим нововведенням став поворотний центральний дисплей. Він з'являється у версіях YOU. Гаряча версія Z-Sport виділяється своєю сіро-помаранчевою палітрою салону та додатковими налаштуваннями передніх сидінь.