08.08.2023 371

Tesla Model 3 Highland запустили в пробне виробництво в Китаї. Поки що чутки

~ 1 хв.

Шанхайське видання JRJ повідомило, що на заводі Tesla Gigafactory почалося пробне виробництво Tesla Model 3 Project Highland. Її розробляють із другого кварталу 2022 року. Судячи зі шпигунських знімків, які з'являлися й у квітні, й в травні, й в червні, дизайн Model 3 зміниться. Очікуємо нові задні ліхтарі, комп'ютер Hardware 4.0 Autopilot та оновлений інтер'єр.

 

Скриншот новини опублікував користувач Twitter @liuwen_52, його ретвітнув @ray4tesla. Якщо перекласти через Google Translate і залишити тільки важливе: «Серійне виробництво Model 3 Highland почнеться у вересні, а постачання – у жовтні. Орієнтовна ціна в Китаї становитиме $27,7 тисячі. Акумулятор – ємністю 66 кВт-год від Ningde Times. Імовірно літій-залізо-фосфатно-мангановий».

 

З Tesla нічого ніколи не знаєш напевно. Тому немає гарантій, що чутки вірні. Але якщо повідомлення JRJ виявиться правдою, перенесення термінів постачання Model 3 в Європу буде зрозумілим. Раніше Tesla повідомляла, що нові замовлення виконають не раніше жовтня-листопада, а постачати нові Performance планують з листопада 2023 по січень 2024 року.