Запис на тест-драйв

Тест-драйв - єдиний спосіб відчути сучасний електромобіль в дії. Ви отримаєте абсолютно нові емоції від поїздки та насолодитесь перевагами автомобіля. А після поїздки ми вас пригостимо ароматною кавою в нашому шоурумі.

Щоб заощадити ваш час, запишіться на тест-драйв онлайн. Заповніть форму заявки на нашому сайті та автоексперти Ncars зв'яжуться з вами, щоб підтвердити заявку та уточнити необхідну інформацію.

Вік - від 25 років Наявність посвідчення водія категорії «В» Досвід водіння – від 3 років Не перебувати в алкогольному чи наркотичному стані Світлий час доби та гарні погодні умови Підписаний договір про матеріальну відповідальність
Умови проведення тест-драйву
Вік - від 25 років
Наявність посвідчення водія категорії «В»
Досвід водіння – від 3 років
Не перебувати в алкогольному чи наркотичному стані
Світлий час доби та гарні погодні умови
Підписаний договір про матеріальну відповідальність
Ваш автомобіль на тест-драйв Volkswagen ID.4 Crozz Pure+ (White)
Ємність батареї, кВт 84,8
Запас ходу (NEDC), км 600
Розгін 0-100 км, сек 8,5
Кількість місць 5
Потужність, кВт/к.с 150/204
Максимальна швидкість, км/год 160
Привід Задній
Швидкість зарядки (повільна/швидка), год 12,5/0,67
1. Оберіть маршрут тест-драйву
Швидкісний
Міський
2. Автоексперт, якій проведе тест-драйв
Олександр
Керівник відділу продажів
Працює з електротранспортом з 2017 року. Розповість не тільки про електричні авто, а ще й про самокати чи моноколеса. Сенсей з продажів у своєму відділі, адже завджи має план, як зробити ще краще і вчить цьому інших. Може по одному погляду визначити вік такси.
Артем
Комерційний менеджер, автоексперт
В автоіндустрії з 2018 року. У ринку електромобілів бачить великий потенціал. В тесті про китайські електромобілі набере 100/100 балів, адже знає про них абсолютно усе. Любить солодке та супчики. Голосніший за будь-яку одеську чайку.
Ігор
Автоексперт
Знається на товарах з Китаю: з 2019 року продавав кондиціонери та аксесуари, а з 2023 узявся за електромобілі. Робить свій мед і каже, що для його бджілок краще електродвигуни, ніж ДВЗ. Ігор з династії автоекспертів: батько все життя працював водієм, а молодший брат вивчає комп'ютерну діагностику авто. Спокійний та відвертий. Вегетаріанець. Спортсмен.
Артем
Автоексперт
Полюбив автомобілі ще з дитинства. Батько навчив кермувати, коли Артему було 10 років. Останні кілька років купував та продавав авто із Америки. Довго їздити на одному авто йому не цікаво, постійно потребує нових емоцій від водіння. Народився в одному місті з Ігорем Кондратюком.
3. Ваші контактні дані
Ваше ПІБ
Ваш номер телефону
Ваш E-mail
Час тест-драйву
Дата тест-драйву
Як із Вами зручніше зв'язатися?