06.01.2023 2356

Audi E-Tron GT отримав нагороду World Performance Car 2022

~ 9 хв.

КОМПАНІЯ AUDI AG ОТРИМАЛА 11-ТУ НАГОРОДУ ЗА 18-РІЧНУ ІСТОРІЮ WORLD CAR AWARDS. ЦЕ РЕКОРДНА КІЛЬКІСТЬ СЕРЕД ІНШИХ АВТОВИРОБНИКІВ. НАГОРОДУ ОТРИМАВ ЕЛЕКТРОКАР МОДЕЛІ E-TRON.

Всесвітній автомобіль року (англ. World Car of the Year) — міжнародна нагорода в галузі автомобілебудування, що присуджується групою професійних міжнародних автомобільних журналістів з більш ніж 20 країн світу. Конкурс був створений у 2003 році організацією World Car Awards (WCA) і проводиться щорічно, починаючи з січня 2004 року. Автомобілі, які беруть участь в боротьбі за звання всесвітнього автомобіля року, повинні продаватися щонайменше в п'яти країнах і як мінімум на двох континентах за станом на 1 січня того року, в рамках якого проводиться відбір.

Головна мета World Car Awards — відображати реальність глобального ринку, а також визнавати, винагороджувати і надихати на досконалість, лідерство та інновації в автомобільному секторі, що швидко змінюється. До речі, в 2022 році 4 з 5 нагород отримали електромобілі. Дві з яких "Всесвітній автомобіль року" і "Автомобільний дизайн року" забрав Hyundai Ioniq 5.

«НАШОЮ ВЕЛИКОЮ МЕТОЮ З AUDI E-TRON GT БУЛО ПЕРЕОСМИСЛИТИ ФІЛОСОФІЮ GRAN TURISMO ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ ВІКУ. E-TRON GT ПОЄДНУЄ В СОБІ СПОРТИВНУ, ПОТУЖНУ ЇЗДУ З ВИСОКИМ РІВНЕМ ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ — ЦЕ СПРАВЖНІЙ GRAN TURISMO І СПРАВЖНІЙ AUDI.»

 Крістіане Цорн, керівник відділу маркетингу продукції AUDI AG

НОМІНОВАНІ НА ПРЕМІЮ WORLD PERFORMANCE CAR ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ ТАКИМ ВИМОГАМ:

1. Вироблятися в обсягах щонайменше 2000 одиниць на рік

2. Бути явно зосередженим на продуктивності за загальним характером

3. Бути проданим принаймні на двох основних ринках (Китай, Європа, Індія, Японія, Корея, Латинська Америка, США)

4. Бути проданим принаймні на двох окремих континентах за 01.01.2021 по 30.03.2022.

 

Журі зі 102 видатних міжнародних автомобільних журналістів із 33 країн визначило фіналістів шляхом таємного голосування на основі їхньої оцінки кожного транспортного засобу, що відповідає вимогам, як частини їхньої професійної діяльності. Audi E-Tron було обрано з початкового списку дванадцяти автомобілів з усього світу, а потім він отримав нагороду "Спортивний автомобіль року".

ТРІЙКА ФІНАЛІСТІВ В НОМІНАЦІЇ "СПОРТИВНИЙ АВТОМОБІЛЬ РОКУ":

AUDI E-TRON GT

Справжній спортивний характер і прогресивна розкіш. Audi e-tron GT демонструє прогрес у сучасний спосіб. Він одночасно випромінює спортивний характер, високу якість та комфорт. Передні спортивні сидіння plus із інтегрованими підголівниками забезпечують завдяки чітко окресленим боковинам чудову бокову підтримку в поворотах та при водінні у спортивному стилі. Аеродинамічні характеристики автомобіля забезпечують можливість активно адаптуватися до ситуації на дорозі за допомогою заднього спойлера з двома варіантами положення та повітрозабірників у передній частині.

BMW M3/M4

Нове покоління BMW M3 та М4 продовжує традиції високотехнологічних спортивних автомобілів BMW. Седан та купе побудовані на базі преміальних середньорозмірних моделей BMW 3 серії та BMW 4 серії Coupe. Перше покоління BMW M3 вийшло на ринок 35 років тому, а його сучасна ітерація у дво- та чотиридверних кузовах надійде у продаж у 2021 році. У стандартну комплектацію автомобілів входять спортивна автоматична коробка передач Steptronic, адаптивна підвіска М, активний задній диференціал М, датчик дощу, динамічний круїз-контроль, сигналізація аварійного зближення при паркуванні спереду та ззаду, дизайн екстер'єру BMW Individual, клімат-контроль на три зони, обігрів передніх сидінь.

TOYOTA GR86 / SUBARU BRZ

Нинішнього року оригінальному дуету спорткарів Toyota GT86 та Subaru BRZ виповнюється 10 років. З цього приводу виробники підготували спеціальні версії обох моделей – 10th Anniversary Limited.

Toyota GR 86, отримало забарвлення Flame Orange, пам’ятні логотипи на задньому склі та верхніх частинах дверних карток, помаранчеві акценти в салоні. Варіант від Subaru відрізняється, в основному, відтінком кузова WR Blue Pearl та синіми вставками в інтер’єрі. Обом машинам дісталися чорні корпуси дзеркал. Інших особливостей фактично немає. Обидва спорткари оснащені стандартним 2,4-літровим двигуном, який у японській специфікації розвиває 235 к.с. та 250 Нм.