04.01.2023 1010

Фольксваген продали понад 500 000 моделей ID

~ 6 хв.

VOLKSWAGEN УСПІШНО РЕАЛІЗУЄ СВОЮ СТРАТЕГІЮ ACCELERATE, ЩОБ СТАТИ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ПРОГРАМНО-КЕРОВАНОЇ МОБІЛЬНОСТІ БЕЗ ВИКИДІВ В АТМОСФЕРУ. З ЖОВТНЯ 2020 РОКУ КОМПАНІЯ РЕАЛІЗУВАЛА ПІВМІЛЬЙОНА ЕЛЕКТРОКАРІВ З РОДИНИ ID ПО ВСЬОМУ СВІТІ

У статистику увійшли чотири моделі платформи MEB: хетчбек ID.3, кросовери ID.4, ID.5 та ID.6. Продажі VW ID.3 стартували в жовтні 2020 року, тобто позначку півмільйона проданих ID-карів бренд Volkswagen подолав трохи більше ніж за два роки.  Найпопулярнішим електромобілем VW у 2021році став електрокросовер ID.4.

«ДОСТАВКА ПІВМІЛЬЙОНА ІДЕНТИФІКАЦІЙНИХ НОМЕРІВ ПІДТВЕРДЖУЄ, ЩО МОДЕЛІ VOLKSWAGEN ДОБРЕ СПРИЙМАЮТЬСЯ НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ. МИ РОБИМО ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ЯКНАЙШВИДШЕ ДОСТАВИТИ ЗАМОВЛЕНІ 135 000 ID. НАШИМ КЛІЄНТАМ. ОДНАК ЧЕРЕЗ ХРОНІЧНО НАПРУЖЕНУ СИТУАЦІЮ З ПОСТАЧАННЯМ ЗАПЧАСТИН НАМ НЕОДНОРАЗОВО ДОВОДИТЬСЯ КОРИГУВАТИ ВИРОБНИЦТВО»

Імельда Лаббе, член ради директорів Volkswagen з продажу, маркетингу та післяпродажного обслуговування.

Volkswagen вироблятиме лише електромобілі в Європі з 2033 року.  До 2030 року повністю електричні автомобілі вже становитимуть не менше 70% продажів Volkswagen у Європі. У США та Китаї компанія планує збільшити частку електромобілів до 50% за той самий період.

 

«НОРВЕГІЯ Є ПЕРШОПРОХІДНИКОМ У ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНОСТІ. ТАМ ID.4 ОЧОЛИВ РЕЄСТРАЦІЙНУ СТАТИСТИКУ У ЖОВТНІ.», - ЗАЯВЛЯЄ ЛАББЕ.

До 2026 року Volkswagen випустить десять нових електричних моделей. У Volkswagen розробляється найширший портфель електромобілів в автомобільній промисловості, щоб мати пропозицію для кожного сегменту. Модульна матриця електроприводу (MEB) є вирішальним фактором у прискореному розвитку глобальної кампанії електричної мобільності у рамках стратегії бренду ACCELERATE.

Розроблена спеціально для системи електроприводу volkswagen, ця архітектура автомобіля пропонує великий запас ходу, багато внутрішнього простору та можливість бездротового оновлення програмного забезпечення.

MEB прискорює перехід до вуглецево-нейтрального транспортного засобу. Також вона спеціально розроблена для швидкого та ефективного виробництва. Це дозволяє досягти значного ефекту масштабу, що робить електромобілі менш дорогими й доступними для великої кількості людей.