03.01.2023 777

Jaguar переходить на "зелені автомобілі"

~ 7 хв.

БРИТАНСЬКА КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER (JLR) ЩЕ РІК ТОМУ ОГОЛОСИЛА, ЩО ПРОТЯГОМ ПʼЯТИ РОКІВ СТАНЕ ПОВНОЦІННИМ БРЕНДОМ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.

У компанії обіцяють, що в 2024 році буде представлена перша електрична модель позашляховиків Land Rover.

До 2026 компанія відмовиться від виробництва дизельних моделей.

До 2030 року планується, що всі моделі Land Rover будуть доступні в двох варіантах — з бензиновими і електродвигунами, а всі моделі Jaguar будуть виключно електричними.

Jaguar зосередиться на розробці і впровадженні водневих паливних елементів і  планує звести до нуля викиди двоокису вуглецю до 2039 році.

Зараз єдиний повністю електричний автомобіль компанії — позашляховик I-Pace. Який приніс Jaguar нагороду Автомобіль Року у Європі на Європейській церемонії нагородження «Автомобіль 2019 року».

 

Рішення про припинення виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згорання належить головному виконавчому директору Jaguar Land Rover Тьєррі Боллоре. Воно пов'язане з тенденцією на зменшення викидів в атмосферу. Європейський Союз висуває жорсткіші вимоги до автовиробників, та й саме суспільство потребує кардинальних змін. 

Проекологічність є необхідністю для планети, та своєрідним трендом для автовиробників: від німецького гіганта Volkswagen AG до виробника авто для перегонів Lotus Cars, які вже оголосили про плани електрифікації своїх авто.