Зарядні станції для електромобілів з Китаю

Номінальна напруга: 220 В Довжина кабелю: 4 м
13 900 ₴
Номінальна напруга: 100-265 В Довжина кабелю: 4 м
15 900 ₴
Номінальна напруга: 100-265 В Довжина кабелю: 4 м
15 900 ₴
Номінальна напруга: 175-265 В Довжина кабелю: 4 м
19 900 ₴
Номінальна напруга: 220 В Довжина кабелю: 5 м
13 900 ₴
Номінальна напруга: 300~470V Довжина кабелю: 5 м
399 000 ₴
Номінальна напруга: 360-440 В Довжина кабелю: 4 м
23 900 ₴
Номінальна напруга: 100В - 240В Довжина кабелю: 5 метрів
10 900 ₴
Довжина кабелю: 3 м Пропускна потужність: 7 кВт
4 900 ₴
Пропускна потужність: 7 кВт Розмір адаптеру: 18см х 6см
3 900 ₴
Пропускна потужність: 7 кВт Розмір адаптеру: 18см х 6см
3 900 ₴
У вас є питання? Задайте його нам!
Ваше ПІБ
Ваш номер телефону
Ваше запитання
Як із Вами зручніше зв'язатися?
Контакти
Адреса: ТЦ City Center, проспект Небесної Сотні, 2, Одеса
Телефон: +38 (063) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 20.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТРЦ River Mall (-2 поверх), Дніпровська набережна, 12, Київ
Телефон: +38 (097) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 22.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТРЦ Victoria Gardens (2 поверх), вул. Кульпарківська, 226А, Львів
Телефон: +38 (050) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 21.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТЦ Караван (1 поверх), вул. Нижньодніпровська, 17, Дніпро.
Телефон: +38 (093) 996 99 44
Час работи: 10:00-20:00 щодня без вихідних
Як дістатися

Зарядні пристрої

Цікаво спостерігати, як електромобілі стають частиною нашого життя. Ще кілька років тому подібний транспорт здавався чимось дивним та екзотичним. Сьогодні досвідчені водії навіть вміють ремонтувати електрокари в гаражі. Як ви напевно знаєте, в Україні діє кілька тарифів на електричну енергію. Побутовий тариф є найвигіднішим. Очікуване питання: чи можна зарядити електромобіль від побутової розетки? І так, і ні. Розетка не розрахована на подібні умови експлуатації, але якщо електромобіль приєднати до електромережі через зарядний пристрій, проблем не виникне. 

Призначення зарядних станцій

При замовленні електрокара водій отримує зарядний кабель та адаптер у базовій комплектації. З цим можна поповнити заряд батарей від побутової розетки. Параметри струму обмежені 10 Амперами та 3,7 Кіловатами потужності. Авжеж, можна знайти зарядки більшої потужності, але вони більше підходять для комерційного використання. Кращим варіантом для пересічного водія стане портативна чи настінна зарядка. По-перше, вона заряджає батарею у 2-3 рази швидше за звичайну розетку. По-друге, це дешевше, ніж поповняти заряд на швидких комерційних станціях. 

Класифікація зарядних станцій 

На перший погляд, класифікація зарядок є трохи складною. Зарядні станції для електромобілів ділять на категорії залежно від типу струму. Він позначається наступними символами в характеристиках та у назві пристрою: 

  • AC (змінний струм). Підтримується повільна зарядка змінним струмом; 

  • DC (постійний струм). Підтримується швидка зарядка постійним струмом;

  • AC/DC (комбінований). Станція працює з будь-яким струмом.

Зарядні станції змінного струму – це кращий варіант для щоденних зарядок електрокара. Вони повільніші за аналоги з припискою DC, але коштують дешевше. Пристрої постійного струму чи комбіновані зарядки підходять для комерційного використання, а для їхнього монтажу треба залучати фахівців. Зарядка електромобілів постійним струмом дозволяє отримати повний запас ходу за 25-40 хвилин залежно від ємності батареї. 

Є два визнаних методи класифікації зарядних пристроїв за їхніми технічними параметрами: американська та європейська. Американці ділять пристрій за рівнями: Level 1, Level 2 і Level 3. Також існує швидка Тесла зарядка чи так званий Supercharger. За межами США такою класифікацією майже не користуються. Європейська класифікація:

  • Mode 1. Силу струму обмежено 16 А, а напруга складає стандартні 220-240 В. Вихідна потужність: до 3,6 кВт; 

  • Mode 2. Сила струму збільшена до 32 А, а потужність до 22 кВт. Зустрічаються одно- і трифазні варіанти пристрою; 

  • Mode 3. Струм обмежений 250 А, а напруга 480 В від трьох фаз; 

  • Mode 4. Швидка зарядка постійного струму. Діапазон потужностей: 2-200 кВт. Обмеження сили струму складають 200 А.

Станції типів Mode 1 - Mode 3 працюють за наступним алгоритмом: водій під'єднує зарядний кабель до роз'єму, змінний струм перетворюється на постійний усередині електрокара та заряджає батарею. У станціях Mode 4 зарядка батарей відбувається безпосередня зарядка батарей постійним струмом – ніякі перетворення не потрібні.

Характеристики зарядних пристроїв

Зарядити більшість сучасних електромобілів можна найдоступнішою зарядкою з одним кабелем. Деякі моделі з бізнес-сегмента, на кшталт Denza N7, мають одразу два зарядних порти. Щоб заряджати такий електрокар швидше, до нього можна приєднати одразу 2 пістолети. Обираючи зарядний пристрій під свою модель електрокара, звертайте увагу на наступні характеристики:

  • Номінальний струм, В;

  • Вихідний струм, А;

  • Вихідна потужність, кВт;

  • Робоча температура, °С;

  • Кількість фаз.

А ви знали, що на споживання електроенергії в Україні діють обмеження? На жаль, від розетки не можна “брати” більш ніж 10,5 кВт від трьох фаз. В іншому випадку таким споживачем зацікавляться диспетчери енергомережі. Крім технічних характеристик покупцеві варто звертати увагу на інші параметри зарядного пристрою:

  • Клас захисту кабелю та зарядки. Вказує на ступінь захисту пристрою від пилу та вологи. Клас IP54 – це сучасний мінімум;

  • Довжина кабелю. як показала практика, працювати з довгим кабелем зручніше. За умовний стандарт сьогодні приймають довжину 4-5 м;

  • Підтримка мобільного застосунку. Керувати роботою сучасних зарядних станцій можна віддалено через додаток на смартфоні чи планшеті. 

Зарядні станції в Ncars мають функцію вимкнення заземлення, що спрощує монтаж та подальшу експлуатацію. Для під'єднання станції до розетки без заземлювального контакту ця функція обов'язкова. Без цієї функції можна навіть не говорити про портативність зарядного пристрою. 

Докладніше про роз'єми

Обираючи зарядні станції для електромобілів, звертайте увагу на тип конектора (роз’єму) кабелю. Хоча й наразі покупки невідповідної станції її можна використовувати разом з перехідником (адаптером). Електрозарядка для авто може мати наступні роз'єми:

  • Type 1 або J1772. Американський стандарт на 5 контактів;

  • Type 2 або Mennekes. Європейський стандарт на 7 контактів;

  • CCS Combo. Комбінований роз'єм;

  • CHAdeMO. Японський роз'єм з 2 контактами. Працює з постійним струмом. Потребує перехідника;

  • GB/T. Китайський роз'єм на 5 або 7 контактів (якщо підтримується швидка зарядка). Не є сумісним з Типом 2 попри схожу геометрію контактів.

Бюджетний варіант для власника американського електрокара: Type 1 зарядка. Швидкий режим підтримується, а максимальна потужність обмежена 3,5 кВт. Європейським електрокарам підійде Type 2 зарядка. Роз'єми типу GBT мають електрокари з Китаю. Зарядні пристрої для електромобілів BYD, Changan, Xpeng, Zeekr та інших обрати легко: всі вони використовують зарядки стандарту GB/T. Знайти та купити перехідник дуже легко.

Серед імпортних електрокарів виділяється Tesla. Авто європейського виробництва має роз’єм CCS Combo 2 або Type 2 залежно від моделі та року випуску. Електромобілі китайського походження завжди мають роз’єм GB/T. Наразі покупки невідповідного зарядного пристрою ви все одно зможете поповнити заряд батареї. Але тільки через перехідник.

Формфактори зарядних пристроїв

Потужні електрозарядки зазвичай має великі габарити та масу. Наприклад, швидкі комерційні станції важать близько 400 кг. Їх можна побачити на парковках ресторанів, кінотеатрів і ТРЦ. Домашня зарядна станція для електромобілів відчутно легша. Зустрічаються прилади у наступних формфакторах:

  • Блок із кабелем живлення та зарядки. Зазвичай такий пристрій називають просто кабелем. У середньому, важить 3,5-4 кг. Портативну зарядку-кабель зручно перевозити в багажнику електрокара;

  • Настінна зарядна станція. Зарядний пристрій фіксують на стіні. Дроти живлення можна приховати коробом під колір стіни, а для зарядного кабелю є зручний гачок на корпусі станції.

Власникам електрифікованого гаража ідеально підійде пристрій у другому формфакторі. Більш портативну зарядку-кабель можна брати з собою у подорож та не залежати від зарядної інфраструктури. У iCar 03 навіть є невеликий бокс замість докатки, в якому зручно перевозити аксесуари та зарядні пристрої.

Потужні зарядні станції для електромобілів належать до окремого класу пристроїв. Зазвичай такі станції називають комерційними, оскільки вони мають високу потужність і більше підходять для корпоративного користування та створення власного бізнесу на зарядних станціях. Зазвичай такі пристрої мають антивандальний захист корпусу і кілька зарядних пістолетів. Для монтажу комерційної станції треба залучати фахівців.

Як придбати зарядний пристрій для електромобіля 

Домашня зарядна станція для електромобіля дає змогу не залежати від зарядної інфраструктури. По-перше, так у водія буде більше можливостей контролювати заряд батареї свого авто. По-друге, можна економити на електроенергії. В асортименті Ncars можна знайти зарядні пристрої для будь-якого електрокара китайської збірки. Також наявні перехідники та кабелі. Водії цінують домашні зарядні пристрої за: 

  • Компактність. Зарядні станції для електромобілів з Китаю досить компактні. Навіть настінна зарядка займає мало місця;

  • Зручну експлуатацію. Можна обрати пристрій під себе, встановити у зручному місці самостійно чи спитати в Ncars, як це можна зробити; 

  • Економію грошей та часу. Завдяки цим пристроям можна заряджати батарею свого залізного коня фактично від розетки. Доступний побутовий тариф дозволяє економити на експлуатації авто; 

  • Можна регулювати потужність. Якщо комерційні зарядні станції зазвичай видають максимум, у більш портативних пристроях параметри роботи зарядки можна регулювати під свої запити.

Якісні та надійні зарядні станції для електромобілів в Україні – це Ncars. Шукайте нас у шоурумах в містах Київ, Одеса, Дніпро та Львів. Ми завжди готові надати консультації та продемонструвати роботу зарядних пристроїв. Чому українські водії замовляють зарядки у нас:

  • Багатий асортимент зарядних пристроїв;

  • Сучасна продукція від відомих компаній;

  • Портативні зарядки-кабелі, настінні та комерційні станції;

  • Консультація та підбір пристрою під запити водія;

  • Монтаж та інструктаж з користування зарядкою.

Запитам більшості власників електрокарів відповідають зарядні пристрої потужність 7-10,5 кВт. Для повної зарядки батарей електрокара вистачить однієї ночі. Пристрій автоматично припиняє свою роботу після зарядки батареї на 100%, тобто працює за принципом Plug and Charge – Приєднав та зарядив. На LCD-дисплеї відображається актуальний % заряду батареї авто. Пристрій з підтримкою технологій Wi-Fi та Bluetooth дозволяє стежити за процесом зарядки через мобільний додаток.

В Ncars тепер можна знайти швидкі зарядні станції постійного струму для бізнесу. Їх можна встановити на відкритій стоянці або в нежитловому приміщенні. Сучасні станції пропонують кілька варіантів оплати, що сподобається водіям. Є добре помітна кнопка для деактивації приладу наразі позаштатних ситуацій. Питання монтажу зарядку теж беруть на себе наші фахівці.