Електромобілі Chevrolet

Chevrolet
Знижка $500
Кредит від 0.01%
Передзамовлення
Menlo
Від
$20 200 $19 700 759 520 ₴ 740 720 ₴

Електромобілі Chevrolet

Chevrolet створювалась в партнерстві між засновником General Motors та швейцарським перегонником. Їхні погляди щодо майбутнього компанії відрізнялись: один хотів зробити авто для будь-якого гаманця та мети, а другий — виготовляти розкішні автомобілі. В результаті Шевроле — це доступні, довговічні та продуктивні автомобілі з ім’ям швейцарського перегонника та інженера.

Моделі електрокарів Шевроле

Menlo - універсальний електричний автомобіль, що втілив переваги просторості кросовера та спортивності купе. Електрокар Chevrolet Menlo має сучасний дизайн та оснащення, в ньому бренд показав свою любов до винахідливості та інновацій. З батареєю місткістю 61.1 кВтч електромобіль Шевролє може проїхати 518 км без підзарядки. Максимальна швидкість - 170 км/год, а пасажиромісткість - 5 людей.

Ціна на нові електромобілі Chevrolet:
Модель: Ціна (грн): Ціна ($):
Chevrolet MENLO від 722 925 грн. від 18 900$

Переваги Шевроле електромобілів

Суть бренду Chevrolet історично будується на трьох принципах:

  • Доступність. 

Шевроле впроваджували в бюджетні авто технології, що були рідкістю навіть для преміальних автомобілів, ще з перших серійних моделей. Це стало традицією, що має продовження і в наші часи. Електромобілі Шевроле мають інноваційне преміальне оснащення за доступну ціну. 

  • Продуктивність. 

Ранні двигуни Шевроле відомі своєю міцністю і високими показниками. Згодом вони використовувались і в спортивних автомобілях для перегонів, і в вантажних машинах.

  • Довговічність. 

Якістю матеріалів, ефективною конструкторською задумкою та впровадженням новітніх систем Chevrolet завоював серця мільйонів. Завдяки міцності, потужності двигуна та дизайнерським рішенням автомобілі Шевроле будуть актуальними завжди.

Еко-відділ бренду Chevrolet

Шевролет інвестує в розвиток екологічних технологій, що дозволяють автомобілям споживати чистіше паливо та в меншій кількості. В пріоритеті зараз створення авто з низьким рівнем викидів та впровадження електротяги. А в майбутньому Chevrolet планує запустити 30 нових електромобілів по всьому світу до 2025 року.

Як купити електромобіль Шевроле в Ncars?

Електрокари Шевроле доступні в Ncars за наявністю та за передзамовленням.

  • За наявністю.

Купити електромобіль Chevrolet можна в Одесі в автосалоні Ncars. Відчути плавність ходу та потужність двигуна допоможе тест-драйв. Менеджер допоможе підібрати модель та комплектацію Шевроле, орієнтуючись саме на ваші потреби.

  • На передзамовлення.

Ncars замовить Шевроле електромобіль з Китаю за доступну ціну. Менеджер допоможе підібрати необхідне авто, надасть фото- та відеоматеріали, відповість на всі хвилюючі запитання. Доставка електромобіля з Китаю триває 2,5-3 місяці. Після сертифікації авто, ви отримуєте новий електрокар Chevrolet з українською реєстрацією.

У вас є питання? Задайте його нам!
Ваше ПІБ
Ваш номер телефону
Ваше запитання
Як із Вами зручніше зв'язатися?
Контакти
Адреса: ТЦ City Center, проспект Небесної Сотні, 2, Одеса
Телефон: +380 (63) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 20.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТРЦ River Mall (-2 поверх), Дніпровська набережна, 12, Київ.
Телефон: +380 (97) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 22.00 щодня без вихідних
Як дістатися
00:00