Електромобілі Chevrolet

Chevrolet
Кредит від 0.01%
Передзамовлення
Menlo
Від
$24 000 963 600 ₴

Електромобілі Chevrolet

Chevrolet створювалась в партнерстві між засновником General Motors та швейцарським перегонником. Їхні погляди щодо майбутнього компанії відрізнялись: один хотів зробити авто для будь-якого гаманця та мети, а другий — виготовляти розкішні автомобілі. В результаті Шевроле — це доступні, довговічні та продуктивні автомобілі з ім’ям швейцарського перегонника та інженера.

Моделі електрокарів Шевроле

Menlo - універсальний електричний автомобіль, що втілив переваги просторості кросовера та спортивності купе. Електрокар Chevrolet Menlo має сучасний дизайн та оснащення, в ньому бренд показав свою любов до винахідливості та інновацій. З батареєю місткістю 61.1 кВтч електромобіль Шевролє може проїхати 518 км без підзарядки. Максимальна швидкість - 170 км/год, а пасажиромісткість - 5 людей.

Ціна на нові електромобілі Chevrolet:
Модель: Ціна (грн): Ціна ($):
Chevrolet MENLO від 722 925 грн. від 18 900$

Переваги Шевроле електромобілів

Суть бренду Chevrolet історично будується на трьох принципах:

  • Доступність. 

Шевроле впроваджували в бюджетні авто технології, що були рідкістю навіть для преміальних автомобілів, ще з перших серійних моделей. Це стало традицією, що має продовження і в наші часи. Електромобілі Шевроле мають інноваційне преміальне оснащення за доступну ціну. 

  • Продуктивність. 

Ранні двигуни Шевроле відомі своєю міцністю і високими показниками. Згодом вони використовувались і в спортивних автомобілях для перегонів, і в вантажних машинах.

  • Довговічність. 

Якістю матеріалів, ефективною конструкторською задумкою та впровадженням новітніх систем Chevrolet завоював серця мільйонів. Завдяки міцності, потужності двигуна та дизайнерським рішенням автомобілі Шевроле будуть актуальними завжди.

Еко-відділ бренду Chevrolet

Шевролет інвестує в розвиток екологічних технологій, що дозволяють автомобілям споживати чистіше паливо та в меншій кількості. В пріоритеті зараз створення авто з низьким рівнем викидів та впровадження електротяги. А в майбутньому Chevrolet планує запустити 30 нових електромобілів по всьому світу до 2025 року. 

Сьогодні Chevrolet робить ставку випуск авто для бюджетного та середнього цінового сегмента. Представники концерну стверджують, що на нові електрокари ціна буде доступною. Все через удосконалення технологій виробництва та зменшення цін на літій-іонні батареї. 

Як купити електромобіль Шевроле в Ncars?

Електрокари Шевроле доступні в Ncars за наявністю та за передзамовленням.

  • За наявністю.

Купити електромобіль Chevrolet можна в Одесі в автосалоні Ncars. Відчути плавність ходу та потужність двигуна допоможе тест-драйв. Менеджер допоможе підібрати модель та комплектацію Шевроле, орієнтуючись саме на ваші потреби.

  • На передзамовлення.

Ncars замовить Шевроле електромобіль з Китаю за доступну ціну. Менеджер допоможе підібрати необхідне авто, надасть фото- та відеоматеріали, відповість на всі хвилюючі запитання. Доставка електромобіля з Китаю триває 2,5-3 місяці. Після сертифікації авто, ви отримуєте новий електрокар Chevrolet з українською реєстрацією.

У вас є питання? Задайте його нам!
Ваше ПІБ
Ваш номер телефону
Ваше запитання
Як із Вами зручніше зв'язатися?
Контакти
Адреса: ТЦ City Center, проспект Небесної Сотні, 2, Одеса
Телефон: +38 (063) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 20.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТРЦ River Mall (-2 поверх), Дніпровська набережна, 12, Київ
Телефон: +38 (097) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 22.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТРЦ Victoria Gardens (2 поверх), вул. Кульпарківська, 226А, Львів
Телефон: +38 (050) 996 99 44
Час работи: 10.00 - 21.00 щодня без вихідних
Як дістатися
Контакти
Адреса: ТЦ Караван (1 поверх), вул. Нижньодніпровська, 17, Дніпро.
Телефон: +38 (093) 996 99 44
Час работи: 10:00-20:00 щодня без вихідних
Як дістатися