13.05.2024 525

Заряджайтеся весняним настроєм разом із Хіт FM

~ 6 хв.

В МЕЖАХ СПЕЦПРОЄКТУ "ЕЛЕКТРО ТЕСТ-ДРАЙВ" ВЕДУЧІ НАЙПОПУЛЯРНІШОГО РАНКОВОГО ШОУ УКРАЇНИ "ХЕППІ РАНОК" РОЗКАЖУТЬ ВАМ ПРО СВІТ ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТІВОК, ПРО СВОЇ ВРАЖЕННЯ ВІД ТЕСТ-ДРАЙВУ ZEEKR 001 ТА ПЕРЕВАГИ ВОЛОДІННЯМ СУЧАСНИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ З КИТАЮ.

Чули про спільний проєкт Хіт FM та Ncars? Цього разу на хвилях ранкового шоу “Хеппі Ранок” – буря вражень та адреналіну. Приєднуйтесь до ефіру, де ведучі поділяться своїм досвідом їзди за кермом Zeekr 001, та отримуйте промокод зі знижкою на будь-яку модель з нашого асортименту.

ЗУСТРІЧАЙТЕ ХІТ FM

Найбільша радіомережа України, що почала мовлення у далекому 1999 році. Сьогодні Хіт FM – це частина музичної історії нашої країни. На вашу думку, яке ранкове шоу хоча б раз чули всі українці? Авжеж це “Хеппі ранок”, що виходить в ефір кожного дня окрім вихідних з 8 до 11 ранку. Незабаром на вас чекає особливий ефір, героєм якої стане Zeekr 001. Своїми емоціями діляться:

  • Роман Мельник – прокидається о 5:50, щоб перевести будильник на більш зручний час. Ведучий свят та талановитий комік, що вміє заряджати позитивом;

  • Юлія Карпова – володарка премії “Найзаразніший сміх Хіт FM”. Добре знається на автомобілях, тож сподіваємось, що Zeekr запав у її серце;

  • Ігор Шклярук – ведучий ранкових передач, свят та бабусь через дорогу. Ні, останнє ми не вигадали. Не соромтесь запитати про це коли Ігор вийде в ефір.

Протягом тижня ведучі уважно вивчали Zeekr 001, провели купу тест-драйвів, оцінили його фішки та переваги перед моделями-конкурентами. Під приціл потрапило все: дизайн, салон, технічна складова, електронні асистенти та унікальні фішки моделі. Навіть встигли порівняти ліфтбек актуального модельного року с попередником. Перше знайомство з автомобілем потрапило в огляд Хіт FM, який вже можна подивитися на Youtube-каналі радіо. Юлія, Дмитро та Ігор з нетерпінням чекають на наступний “Хеппі Ранок”, щоб поділитися з вами своїми думками та емоціями від авто. 

СЛУХАЙТЕ ХЕППІ РАНОК ТА ОТРИМУЙТЕ БОНУС

І це ще не все! Протягом ефіру можна почути промокод, проте ми розкриємо його вам зараз. В жодному разі не повідомляйте код нікому та не давайте друзям посилання на цей анонс! Авжеж ми жартуємо. За промокодом "Радіо" (без лапок)  можна отримати знижку на будь-який електромобіль в асортименту Ncars. Щоб дізнатися розмір знижки, зателефонуйте нашому менеджеру або пишіть промокод у наші соціальні мережі. Знижка фіксується, тому ви можете замовити електромобіль своєї мрії пізніше.