04.01.2023 741

Фольксваген створили моторизоване електрокрісло

~ 5 хв.

НАТХНЕННИЙ ФУНКЦІЯМИ СВОЄЇ ЛІНІЙКИ ФУРГОНІВ, VOLKSWAGEN NORWAY СТВОРИВ МОТОРИЗОВАНЕ ОФІСНЕ КРІСЛО З УСІЛЯКИМИ НАВОРОТАМИ. ОСОБЛИВОСТІ КРІСЛА ВКЛЮЧАЮТЬ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ, РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ, ПІДІГРІВ СИДІННЯ, ЗВУКОВИЙ СИГНАЛ, ТЯГОВО-ЗЧІПНИЙ ПРИСТРІЙ ТА НАВІТЬ РОЗВАЖАЛЬНУ СИСТЕМУ.

Volkswagen залишився вірним своєму стилю: крісло має металеве забарвлення кузова, колеса з 4-дюймовими цільнолитими алюмінієвими дисками та логотип компанії, вишитий на підголівнику. Пересувається завдяки електромотору, має запас ходу 12 км та максимальну швидкість 20 км/год.
 

Можливо, найдивнішим запозиченням з автомобілів є вантажопідйомність — позаду є невеликий багажник для документів та ноутбуків та навіть тягово-зчіпний пристрій для великих вантажів. 

В один із підлокітників крісла Volkswagen вбудував сенсорний екран для керування багатьма функціями.

Якщо вас очікує довга робота над звітом, можна ввімкнути декілька мелодій за допомогою мультимедійної системи через вбудовані гучномовці. А якщо хтось заважає проїхати, то можна задіяти звук автомобільного сигналу. В підлокітниках вмонтовано пара фар, а саме крісло оснащене RGB-світлом.

НА ЖАЛЬ, ВЛАШТОВУВАТИ ПЕРЕГОНИ КОРИДОРАМИ ОФІСУ НЕ ВИЙДЕ, АДЖЕ КРІСЛО НЕ ДОСТУПНЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ. ЦЕ ЗРОБЛЕНО ЯК МАРКЕТИНГОВИЙ ЕЛЕМЕНТ, ЩОБ ПІДКРЕСЛИТИ ОСОБЛИВОСТІ ФУРГОНА VW.